5 kūno šveitikliai, kuriuos lengvai pasidarysi namuose

Išnaudokime laiką namuose produktyviai! Karolina Stankutė, estetinės klinikos „Skinology“ įkūrėja, dalinasi 5 idėjomis, kaip patiems namuose pasidaryti natūralius kūno šveitiklius. Išbandykite!

Kavos šveitiklis. Dauguma mūsų dieną pradedame su kavos puodeliu. Likusius tirščius sumaišykite su grietine. Gautą mišinį įmasažuokite į odą ir po 10 minučių nuplaukite.

Cukraus ir žaliosios arbatos šveitiklis. Cukrų (gali būti ir rudasis) maišykite su užplikyta žaliąja arbata ir drėkinamuoju kremu. Arbata turi būti atvėsusi, kad nenusiplykytumėte. Arbatos per daug nepilkite, kad mišinys netaptų pernelygu skystas.

Jūros druskos šveitiklis. Jums tereikės vieno puodelio jūros druskos ir pusės stiklinės migdolų aliejaus. Tik atkreipkite dėmesį į pasirenkamą druską. Ji turi būti pakankamai smulki, kitaip galite pažeisti odą.

Cukraus ir alyvuogių aliejaus šveitiklis. Šalto spaudimo alyvuogių aliejaus ir cukraus mišinys iškart padės odai suspindėti iš naujo. Tik reikės kiek daugiau skirti laiko prausimuisi po šios procedūros.

Valgomosios druskos šveitiklis. Pats paprasčiausias šveitiklis! Tereikia įsipilti į delną šaukštą druskos ir sukamaisiais judesiais įtrinti į odą. Tik svarbu nepersistengti ir nedaryti to ilgiau nei kelios minutės.

SVARBU! Visos procedūros bus veiksmingesnės, jei odą prieš tai sudrėkinsite. Šveitiklius įmasažuokite sukamaisiais judesiais. Ingredientų kiekį galite reguliuoti pagal tai, kokį kūno plotą norite išmasažuoti. Nepamirškite po procedūros odos patepti kūno kremu.

O gal turite jau savo išbandytų šveitiklių receptų? Pasidalinkite!