Auksinės taisyklės prižiūrint odą

Graži oda reikalauja kasdieninės priežiūros. Jei vadovausitės žemiau išvardintomis auksinėmis taisyklėmis, Jūsų oda bus švelnesnė, elastingesnė ir daug gražesnė. Taigi, nuo ko pradėti?

Taisyklė #1: saugokite odą nuo šalčio 

Ar esate pastebėję, kad šaltuoju metų laiku oda tampa daug jautresnė? Šaltis, taip pat kaip ir vėjas ar saulės spinduliai, sausina odą ir palieka tempimo jausmą. Nepamirškite šaltuoju metu rengtis šiltai ir ypatingą dėmesį skirti rankų odos apsaugai.

Taisyklė #2: venkite tiesioginių saulės spindulių 

Tai ypač aktualu karštomis vasaromis dienomis, kuomet UV spindulių indeksas pakyla net iki 7 ar 8. Esant tokioms sąlygoms rekomenduojama skirti ypatingą apsaugą veido ir kūno odai – naudoti odos tipui tinkamą kremą su SPF. Nepamirškite kas porą valandų kremu išsitepti iš naujo ir užtikrinti apsaugą. Visgi apie kremus su SPF verta nepamiršti ir kitais metų laikais.

Taisyklė #3: rečiau lepinkitės vonios malonumais 

Jūsų oda padėkos, jei dažniau rinksitės praustis po dušu, nei valandas gulėti vonioje, kuri dažnai dehidratuoja odą. Taip pat svarbi yra ir vandens temperatūra – įsitikinkite, kad vanduo duše nėra per karštas.

Taisyklė #4: išmokite švelniai valyti kūną 

Prieš išeinant iš dušo atidžiai nuplaukite visus kosmetikos priemonių (dušo želės, šveitiklių ir kt.)  pėdsakus. Tada greitai džiovinkite odą švelniai tapšnojant švariu rankšluosčiu. Jokiu būdu netrinkite odos ir nenaudokite jėgos džiovinant.

Taisyklė #5: kasdienė priežiūra 

Odos drėkinimas turi tapti Jūsų kasdieniu įpročiu. Išdžiovinus kūną su rankšluosčiu, naudokite odai tinkamą kremą, pakankamai drėkinantį odos ląsteles. Nepamirškite, kad visiems odos tipams yra reikalingas drėkinimas!

Taisyklė #6: vanduo

Gražiai odai reikalingas vanduo. Norint aprūpinti organizmą tinkamu kiekiu skysčių, turite išgerti ne mažiau nei 8 stiklines vandens. Vanduo padeda iš organizmo pašalinti toksinus, kurie padeda mažinti riebalų kaupimąsi. Be to, skatina kraujotaką ir limfos srautą.

Taisyklė #7: mityba

Sveika, subalansuota mityba yra reikalinga ne tik gražioms kūno formoms, bet ir gražiai odai. Stenkitės, kad didžiąją dalį maisto sudarytų vaisiai ir daržovės, kuriuose yra gausu antioksidantų. Pavyzdžiui: lapiniai kopūstai, špinatai, brokoliai, burokai, mėlynės, braškės, slyvos, apelsinai, vynuogės, vyšnios ar mangai.

Taisyklė #8: grožio miegas

Norint, kad oda atrodytų gražiai, turime rūpintis organizmo poilsiu ir miegu. Nuo miego priklauso ne tik odos grožis, bet ir viso kūno tiek fizinė, tiek psichologinė sveikata.

Taisyklė #9: nustokite rūkyti! 

Rūkymas bei kiti žalingi įpročiai labai kenkia odai – lėtina kraujotaką, oda gauna mažiau deguonies ir maistinių medžiagų. Atsisakius rūkymo, oda atrodys ir taps daug sveikesnė.

O jei nesate patenkinti savo oda, kviečiame apsilankyti Skinology estetinėje klinikoje, kurioje, naudojantis naujausių technologijų pagalba, atliekamos jauninamosios veido procedūros, natūraliu būdu padidinančios kolageno, elastino ir hiularono rūgšties gamybą Jūsų veido odoje.

Daugiau informacijos rasite čia.