Dažniausiai užduodami klausimai apie LPG® procedūras

Šiame įraše pristatome dažniausiai užduodamus klausimus apie LPG® Endermologie technologiją, naudą bei rezultatus.

Kas yra „Endermologie“?

„Endermologie“ – patentuotas automatinis įrenginys su 2 automatiniais, reguliuojamais suktukais, skirtas išjudinti giliausius poodinius sluoksnius ir mažinti  celiulitą. „Endemologie“ – pirmoji celiulitą ir kūno apimtis mažinanti medicininė, neintervencinė priemonė, kuriai FDA (JAV maisto ir vaistų administracija) suteikė savo sertifikatą. Specialistai „Endermologie“ saugumą ir veiksmingumą tiria klinikiniuose tyrimuose ir rezultatai, kol kas, daug žadantys.

Ar saugu naudoti„Endermologie“? Ar yra šalutinių efektų?

Taip, naudoti saugu ir šalutinių efektų nerasta, šis prietaisas tinkamas beveik visiems. Vis dėlto, „Endermologie“ kartais gali sukelti švelnių nubrozdinimų, bet prieš pradedant LPG procedūrą, jūs gausite klausimyną, kurį užpildę ir sužinosite, ar jums galima naudotis „Endermologie“. Nėščiosioms „Endermologie“ nerekomenduojamas, o vėžiu sirgę ar venų problemų turintys žmonės prieš ateidami į „Endermologie“ procedūrą, turėtų pasitarti su savo gydytojais.

Ar „Endermologie“ gali būti naudojamas veidui?

Taip, ši priemonė gali būti naudojama ir veidui. „Endermologie“ stimuliuoja kolageno ląstelių gamybą, tad veido oda taps lygesnė, sulėtės veido odos senėjimo procesai.

Kiek procedūrų reikia, kad būtų matomas rezultatas?

Viena procedūra trunka apie 35 min, procedūros turėtų daromos dukart per savaitę. Dažniausiai rezultatai pastebimi pirmosios procedūros, procedūras reikia kartoti bent kartą per mėnesį, kad pokyčiai išliktų.

Ką jausiu, kai man taikys „Endermologie“? Ar skaudės?

Visai neskaudės, jausmas primins gilų masažą, galėsite atsipaladuoti. Daugeliui moterų gydymas „Endermologie“ – maloni procedūra, o prietaiso intensyvumas nustatomas pagal kliento poreikius.

Kuo skiriasi „Endermologie“ ir liposakcija?

„Endermologie“ padeda mažinti celiulitą ir kūno apimtis, o riebalų nusiurbimas (liposakcija) – intervencinė, šalutinių poveikių turinti procedūra, kuria celiulito nesumažinsite. Be to, „Endermologie“ – ne intervencinė procedūra, oda nepažeidžiama. Kai kurie „Endermologie“ išmėginę žmonės nusprendžia darytis liposakciją, o po liposakcijos norintiems geresnių rezultatų dažnai siūlome naudoti ir „Endermologie“.

Kada pastebėsiu rezultatą?

Rezultatai pastebimi pirmojo karto, o po 6 – 9 kartų pastebimi ryškūs pokyčiai.

Kiek procedūrų man reikės, kaip dažnai jos bus atliekamos?

Būna įvairiai, tačiau dažniausiai viena procedūra trunka 40 min ir pirmąsias 4 savaites atliekamos 2 procedūros per savaitę, paskui – vieną kartą per savaitę dar 4 savaites. Konsultuodamiesi su savo specialistu išsiaiškinsite, kiek procedūrų reikia jums. Atsižvelgus į klientų svorį, celiulito lygį, gyvenimo būdą, kai kuriems klientams prireikia daugiau procedūrų, bet norėdami išlaikyti ar pagerinti rezultatus, turėsite bent kartą per mėnesį atlikti šią procedūrą.

Kaip aš pats (-i) galiu pagerinti savo rezultatus?

Gydymo metu būtina gerti daug vandens – taip iš organizmo išplaunami toksinai. Tinkama mityba ir judėjimas rezultatus taip pat pagreitins, tačiau konkrečių rekomendacijų nėra.

Ar pokyčiai išliks ilgam?

Priklausomai nuo jūsų amžiaus, gyvenimo būdo, hormonų  veiklos, pokyčiai išliks nuo kelių mėnesių iki kelerių metų. Galbūt pastebėsite, kad norint išsaugoti pasiektą rezultatą, užteks darytis  procedūrą ir  kartą ar du per mėnesį – viskas labai individualu. Vis dėlto, sveika mityba ir judėjimas taip pat gali užkirsti kelią celiulitui.

Ar ši procedūra pakeis sveiką mitybą ir judėjimą?

Ne. Iš tiesų, pradėjus „Endermologie“ kursą, patariame ir sveikai maitintis bei judėti – taip pagerinsite rezultatus.

Ar dings ir strijos bei odos perteklius? Ar kris svoris?

Tikėtina, kad pastebėsite, jog oda palygėjo ir pagražėjo – tyrimų rezultatuose skelbiama, kad tyrimo dalyvių strijos nyko, mažėjo ir odos perteklius. Klientai teigė, kad po „Endermologie“ procedūrų ir svoris ėmė kristi greičiau, nei anksčiau.

Kas yra celiulitas?

Celiulitas – riebalų sankaupų susidarymas po oda, kurį turi kone 90 proc. visų moterų ir retas kuris vyras.

Kodėl celiulitas atsiranda moterims, o ne vyrams?

Celiulitas atsiranda dėl estrogeno hormono ir net 90 proc. moterų celiulitą turi, o dauguma vyrų – ne. Vyriška hormonų sistema kitokia nei moterų, be to, skiriasi ir poodinio riebalinio sluoksnio struktūra.

Ar tinkama mityba ir judėjimas sumažina celiulitą?

Celiulitas atsiranda poodiniame, riebaliniame sluoksnyje, kurį labiausiai veikia hormonai, o mityba ir judėjimas – minimaliai, tad celiulito sveika mityba ir judėjimu nesumažinsite.

Kuri procedūra celiulitą naikina efektyviausiai?

Šiuo metu – FDA patvirtinta „Endermologie“.

Ar liposakcija gali paveikti celiulitą?

Liposakcija šalinami giliausiuose sluoksniuose esantys riebalai, mažinamos kūno apimtys. Vengiant  galimų sužeidimų, dažniausiai liposakcija paviršiniuose odos sluoksniuose esantys riebalai nešalinami, tad celiulito liposakcija nesumažinsite.

Plačiau apie procedūras rasite čia.