Ieva Swan: visada stengiuosi atrasti laiko sau

Tinklaraštininkė Ieva Swan dalijasi, kad viena iš jos labiausiai dievinamų atsipalaidavimų vietų yra vonia, kurioje ji visuomet pailsi ir atsipalaiduoja. Kokie dar būdai jai padeda atitrūkti nuo dienos rutinos karantino ir ne tik metu, sužinosite šiame interviu!

Kokie yra Jūsų namų spa ritualai?

Ritualų neturiu, tačiau labai mėgstu veido kaukes ir ilgai mirkti vonioje, tad jeigu tik turiu daugiau laisvo laiko dažnai lepinu save veido kaukėmis.

Kaip pasikeičia savijauta po pasilepinimo vonioje?

Vonią labai dievinu, tai – mano Meka. Joje aš labai atsipalaiduoju ir pailsiu. Dažnu atveju joje skaitau knygas ar netgi valgau. Tai mano vienas geriausių ir efektyviausių būdų, kaip aš galiu pabūti su savimi ir maksimaliai atsipalaiduoti.

Gal esate atradusi veido kaukių, kūno šveitiklių, kuriuos galima lengvai pasidaryti namuose?

Tikriausiai būsiu nepopuliari, tačiau ne – pati nesigaminu nei veido kaukių, nei šveitiklių. Tiesa, kažkada seniai seniai kūną šveisdavau kavos tirščiais, bet po kiek laiko pastebėjau, kad pirktinių šveitiklių sudėtyje visada yra ir drėkinančių ingredientų, tad nustojau daryti tokius pilingus namuose pati.

Kai tiek laiko praleidžiame namie, galime savimi pasirūpinti ir iš vidaus, geriant pakankamai vandens. Kokie Jūsų įpročiai šiuo aspektu?

Vandens dienos metu stengiuosi išgerti daugiau nei, kad gal norėčiau. Jis tikrai daro didelę itaką mūsų organizmui, odai ir pan. Atėjus vasarai dažniau jį skaninu vaisiais ar tiesiog citrina.

Kiek Jums yra svarbi rutina?

Tikriausiai rutina man nėra svarbi, nes karantino metu nesistengiau jos susikurti. Žinoma, kiekvieną savaitę ir dieną turiu pasirašiusi tarytum dienotvarkę, planą, ką turiu pasidaryti, tačiau laiko prasme niekaip neįpareigoju baigti darbų iki, pavyzdžiui, 17 valandos. Neslėpsiu, visada gyvenau nusistačiusi valandas net, kada turiu pavalgyti, tad šiuo periodu netgi mėgaujuosi, kad gyvenu ne pagal ankstesnes taisykles.

Pastebėjome, kad Jus dažnai lydi ir knyga. Gal galėtumėte rekomenduoti 3-5 knygas, kurios įkvėptų šiuo periodu?

Mano favoritės yra šios:

Charles Duhigg. Įpročio galia. Kodėl mes taip elgiamės ir kaip tai pakeisti;

Charles Duhigg.  Geriau, greičiau, efektyviau. Produktyvumas versle ir gyvenime;

Laurent Gounelle. Dievas visada keliauja incognito;

Jonah Berger. Užkrečiama: kodėl daiktai ar idėjos tampa populiarūs;

Matthew Syed. Juodosios dėžės metodas;

Chiara Gamberale. Dešimt minučių.