Interviu su Skinology įkūrėja K. Stankute: apie idėją, technologijas ir rezultatus

Kviečiame susipažinti su Skinology klinikos įkūrėja ir specialiste Karolina Stankute. Interviu apžvelgsime klinikoje atliekamas procedūras, jų išskirtinumą, veiksmingumą bei rezultatus, kurių galima pasiekti.

Q: Kaip atradote LPG technologiją ir kodėl pasirinkote klientams siūlyti būtent ją, o ne kitą lieknėjimo procedūrą?

A: LPG technologiją pirmiausia išbandžiau kaip klientė, kuri norėjo padailinti savo kūno linijas, procedūromis likau labai patenkinta, todėl nusprendžiau apie LPG pasidomėti plačiau ir ją pasiūlyti kitiems. LPG technologija yra tobulinama jau 33 metus ir gerai žinoma bei naudojama visame pasaulyje, tačiau Lietuvoje dar nėra labai paplitusi. Pagrindiniai šios procedūros privalumai – 100% natūralumas ir jokio šalutinio poveikio, tai puiki alternatyva drastiškiems, skausmingiems bei dažnai šalutinius efektus sukeliantiems gydymo metodams.

Q: Kaip veikia LPG masažai?

A: LPG masažo metu vakuumo pagalba oda yra pakeliama ir stimuliuojama mechaniniu būdu tiek vertikaliai tiek horinzontaliai. Stimuliacijos metu skatinamas natūralus ląstelių atsinaujinimas, kolageno, elastino, hialurono rūgšties gamyba, tai medžiagos, kurios garantuoja mūsų odos stangrumą ir lygumą. Taip pat procedūrų metu yra išjudinamos riebalų ląstelės ir taip skatinamas jų deginimo procesas.

Q: Kokias problemas gydo LPG endermologiniai masažai?

A: Endermologiniai masažai mažina riebalinį sluoksnį, gydo celiulitą, stangrina ir lygina tiek kūno, tiek veido odą. LPG masažai padeda sumažinti ne tik estetines problemas, bet ir gerina limfos, bei kraujo cirkuliaciją Jūsų kūne, padeda atsikratyti toksinų. Tai yra maloni, atpalaiduojanti procedūra, kuri gerina bendrą savijautą, todėl yra tinkama kiekvienam.

Q: Kokių rezultatų galima tikėtis?

A: Pagal Prancūzijos mokslininkų atliktus tyrimus yra nustatyta, kad vos po trijų procedūrų juosmens apimtis sumažėja iki -3,4 cm, 67% sumažėja celiulitas, odos stangrumas padidėja iki 71%. Atliekant 6-12 procedūrų kursą pasiekiami puikūs rezultatai.

Q: Kuo skiriasi Skinology Estetinės Klinikos turimas „LPG Cellu M6 Alliance“ nuo kitų Vilniuje esančių „LPG Cellu M6 Integral-2“?

A: LPG Cellu M6 Alliance yra naujausios kartos LPG aparatas, jo pagrindinis pranašumas yra tas, kad vieno judesio metu yra veikiamas riebalinis sluoksnis, lyginama ir stangrinama oda. Tuo tarpu su LPG Cellu M6 Integral ir kitais dar senesniais LPG modeliais pirmiausia yra atliekama riebalinio sluoksnio stimuliacija, o po to seka odos stangrinimas.
Su LPG Cellu M6 Alliance procesas vyksta dvigubai greičiau ir efektyviau, todėl ir rezultatai yra pastebimi daug greičiau.

Q: Ką galėtumėte patarti būsimoms klientėms?

A: Būsimoms klientėms norėčiau patarti ir priminti, kad LPG endermologinius masažus reikėtų derinti su subalansuota mityba ir aktyviu gyvenimo būdu. Sujungus šiuos tris komponentus Jūs pasieksite stulbinančių rezultatų, visuomet atrodysite gražios ir sveikos!

Plačiau apie klinikos teikiamas paslaugas – https://www.skinology.lt/

2019-07-31T15:47:11+02:00
Go to Top