Karine Gautier: „Naujoji Cellu M6® Alliance įranga – perversmas grožio industrijoje”

2017 m. LPG Endermologie išleido 10-tąją CELLU M6®” įrangos versiją. „LPG“ estetikos departamento mokymų vadovė Karine Gautier papasakojo, kodėl ši nauja patentuota versija darkart aukštyn kojom apverčiagrožio procedūrų pasaulį. Džiaugiamės, kad naujausias technologijas galite išbandyti ir Lietuvoje – Skinology klinikoje procedūras atliekame naujausiu Cellu M6 Alliance.

2017 m. „LPG” išleido naująją „CELLU M6®” įrangos versiją. Kas paskatino imtis naujovių?

Karine Gautier: Gyvename spartaus technologijų vystymosi laikais, tad, logiška, kad mūsų įranga taip pat turėjo tobulėti. Įprastos, tik konkrečią kūno dalį gydančios procedūros atgyveno jau seniai. Pasitelkus „CELLU M6®” planšetę ir naująją „Endermoscan” diagnostiką, kiekvienam pacientui pritaikomas individualus gydymas ir atitinkama gydymo trukmė.

„LPG“ įkūrėjo Louis-Paul Guitay vaikaičiui Nelson Philippe įsiliejus į kompaniją, atsinaujinome: jo toli į ateitį nukeliančios vizijos lėmė, kad ėmėme ne tik kitaip reklamuotis, bet ir kurti naujas technologijas. Galiausiai, mūsų klientų reikalavimai pasikeitė – dabar jie nori greito rezultato, neskaumingo gydymo be jokio šalutinio poveikio: posakis, kad grožis reikalauja aukų, jiems nebesuprantamas. Norėdami žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis, pasižadėjome klientų oda rūpintis natūraliai, be skalpelio, be cheminių produktų.

Kodėl naujoji „CELLU M6®” įranga pavadinta „Alliance” (Sąjunga)?

K.G.: Šis pavadinimas atspindi dviejų  mūsų patentų sąjungą: garsioji automatinė rutulinė galvutė ir naujoji plekšnojančioji galvutė. Mūsų inžinieriai šias dvi technologijas sujungė: naujoji „Alliance” galvutė pasižymi geriausiomis abiejų metodų savybėmis.

Kuo ši naujoji galvutė skiriasi nuo kitų „CELLU M6®” prietaisų?

K.G.: Sujungus rutulinę ir plekšnojančią technikas, „CELLU M6® Alliance” vienu metu vykdo iškart 3 funkcijas: šalina riebalus, mažina celiulitą ir gerina odos tonusą. Klientai sutaupo laiko ir pasiekia puikių rezultatų. Ši naujovė padeda sumažinti figūros apimtis ir lėtinti senėjimo procesus.

Ką tai reikš klientui ir grožio specialistui?

K.G.: Individualios „Endermologie“ procedūros pritaikomos individualiai kiekvienam klientui, atsižvelgus į norimą gydyti kūno vietą bei laiko galimybes. Be to, naujoji procedūra bus ir kur kas malonesnė: „Alliance Skin Identity Sensor” jutikliu prietaisą bus įmanoma pritaikyti prie individualaus odos tipo ir greičiau išvysite pirmuosius rezultatus.

Grožio specialistui nebereikės tiek daug fizinių pastangų, prietaiso galvutę galima valdyti viena ranka ir nereikia atlikti jokių ypatingų manevrų.

Ar „CELLU M6® Alliance” įsigijusiam specialistui reikės dalyvauti kokiuose nors papildomuose mokymuose?

Norėdamas tinkamai išmokti naudotis naujuoju prietaisu ir nepraleisti pro akis jokių jo teikiamų privalumų, specialistai dalyvauja specialiuose mokymuose. Šie mokymai – puiki proga tapti jungiamųjų audinių specialistu, nes dirbant naujuoju prietaisu itin svarbu suvokti jungiamojo audinio subtilybes, tad grožio specialistas patobulins savo įgūdžius ir gaus papildomą kvalifikaciją.

Versta iš anglų k., straipsnio šaltinis – endermologie.com