Kodėl verta išbandyti CRYO21?

Tai visiškai naujas ir revoliucingas lokalizuotų riebalų sankaupų pertekliaus ir celiulito šalinimo metodas.

CRYO21 yra FDA (JAV maisto ir vaistų administracijos)/ CE ir Amerikos plastinės chirurgijos akademijos patvirtinta technologija. Procedūra yra visiškai saugi ir nekenksminga, neturinti jokio šalutinio poveikio. Šią technologiją JAV sukūrė Masačiusetso ligoninės ir Harvardo universiteto tyrėjai.

Šiuo metu CRYO21 procedūros atliekamos 47 šalyse, taip pat ir daugelyje ES šalių, kaip antai Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Platus procedūrų spektras

CRYO21 unikalus savo plačiomis galimybėmis – tai nėra tiesiog dar vienas kriolipolizės įrenginys. CRYO21 galima naudoti celiulitui gydyti, odai stangrinti, specifinėms odos problemoms (tokioms kaip aknė, kuperozė ir pan.) spręsti ar fizioterapijos procedūroms atlikti. Įrenginys turi kelis skirtingų dydžių antgalius, todėl procedūrą galima atlikti ir nedidelėse odos srityse, pavyzdžiui, kelių, rankų ir pan. zonose.

Akimirksniu pastebimi ir ilgai išliekantys rezultatai

Klientai džiaugiasi galėdami iš karto po procedūros matyti ilgai išliekančius rezultatus. Kriolipolizės būdu pašalintos riebalų ląstelės neatauga.

TECHNOLOGIJA

Kas yra CRYO21 ir kaip jis veikia?

CRYO21 technologija yra tiesiog unikali – ją galima naudoti visose kūno srityse nuo galvos iki kojų pirštų galiukų, siekiant pašalinti vadinamuosius „šikšnosparnio sparnus“ nuo rankų, pilvo riebalus, celiulitą ant šlaunų, dvigubą pagurklį ir netgi sumažinti veido raukšles.

CRYO21 yra terapinis gydymas, taikomas norint pašalinti riebalus be operacijos.

CRYO21 sukelia terminį šoką, sumažindamas riebalų ląstelių temperatūrą ir tokiu būdu paskatindamas natūralią jų žūtį. Šis natūralus ląstelių žūties procesas, kurio metu riebalų ląstelės degeneruoja ir yra pašalinamos, vadinamas apoptoze.

Aparatas sumažina šaldomos kūno vietos temperatūrą nuo 34 °C iki vos 8 °C, tačiau klientas šalčio nejaučia. Po 4–6 procedūrų klientai neretai liemens srityje netenka iki 12 cm arba jų apimtys sumažėja 5 dydžiais ir toks rezultatas yra ilgalaikis, pasiekiamas be jokių chirurginių operacijų.

CRYO21 procedūra – tai lyg šaltas malonus masažas; šaltį skleidžiantis antgalis judinamas tose srityse, kuriose norima pašalinti riebalus. Šis įrenginys visiškai skiriasi nuo kriolipolizės vakuuminio siurbimo modelių, kurie gali būti taikomi tik tam tikrose kūno srityse ir dažnai palieka nudegimo žymių ar patinimų. Dėl šios priežasties organizmui reikia daugiau laiko atsigauti prieš pakartotinę procedūrą.

Atliekamos įvairios procedūros

Lokalus riebalų šalinimas – liekninamosios procedūros

CRYO21 yra veiksmingas, nes sukelia terminį šoką, kuris sumažina paviršiaus temperatūrą ir visam laikui pašalina riebalų ląsteles. Tai yra veiksmingas gydymo metodas – procedūra, kurios metu riebalai sunaikinami, „sušaldant“ adipocitus, kurie vėliau kristalizuojasi, pereidami į apoptozės (natūralios ląstelių žūties) būseną ir galiausiai yra pašalinami natūraliu būdu (natūralios organizmo medžiagų apykaitos procese).

Lokalizuoto celiulito šalinimas

Ilgą laiką kaitaliojant vazokonstrikciją (kraujagyslių susiaurėjimą) ir vazodilataciją (kraujagyslių plėtimą) ne tik stimuliuojama kraujagyslių sistema, bet taip pat pagerėja vidinių audinių būklė ir vyksta specifinė oksigenacija (prisotinimas deguonimi), dėl kurios iš adipozinių audinių pašalinami toksiniai skysčiai.

Odos stangrinimas

Giliųjų odos sluoksnių vėsinimas skatina fibroblastų veiklą, nes padidėja naujo kolageno, elastino skaidulų ir hialurono rūgšties reprodukcinė sintezė ir dėl to oda tampa akivaizdžiai tankesnė.

Kitos galimybės

CRYO21 gali būti naudojamas ne tik estetinėje medicinoje. Nustatyta, kad jis taip pat gali būti naudingas masažo specialistams, chiropraktikams, fizioterapeutams, siekiant sumažinti diskomforto pojūtį, numalšinti tinimą, užblokuoti nemalonius nervinius sąnarių ar raumenų pojūčius.

Dar daugiau panaudojimo galimybių ir kainodarą rasite ČIA: https://www.skinology.lt/kriostimuliacija/