Kokios procedūros veiksmingiausiai lygina celiulitą?

Pasakykite, kad dirbate grožio srityje, ir tikrai sulauksite vieno iš trijų klausimų: koks geriausias veido kremas; ar brangūs veido kremai tikrai veiksmingi ir ar įmanoma panaikinti celiulitą?

Į pirmus du klausimus galima atsakyti – yra daug puikių veido kremų, brangūs kremai veiksmingi, tačiau yra ir gerų pigių kremų.

Apie celiulitą pakalbėkime plačiau. Kaip žinoma, celiulitas atsiranda ne dėl didesnio svorio, tai – odos problema. Net ir modeliai turi apelsino žievę primenančią odą, o daugybė apkūnių moterų puikuojasi lygia oda.

Celiulitas atsiranda susilpnėjus jungiamajam audiniui ir kolageno skaiduloms – tada odoje išryškėja riebalų ląstelės.

Deja, nėra nuo celiulito padedančios dietos, kol kas mokslininkai nepateikė nė vieno tyrimais grįsto gydymo. Celiulito turinčioms moterims belieka pačioms rinktis kažkurią iš daugybės nuo celiulito siūlomų procedūrų ir tikėtis, kad pasirinktas variantas bus veiksmingas.

Į nelygią mūsų šlaunų ir sėdmenų odą nutaikomos smūginės akustinės bangos, daromi įvairūs įvyniojimai, atliekamos lazerinės procedūros, daromos anglies dioksido ir pan. injekcijos. Bet dabar itin išpopuliarėjęs ir rekomenduotinas yra neinvazinis būdas – LPG® Endermologie masažas.

Vakuuminiu antgaliu masažuojamos probleminės zonos. Šis masažavimas gana stiprus, ypač labiausiai celiulito paveiktose vietose, bet jei mėgstate intensyvų masažą, procedūra jums patiks, nemažai žmonių jos metu netgi užmiega.

Masažas vakuuminiu antgaliu regeneruoja jungiamojo audinio ląsteles, skaido riebalų ląsteles, išlygina riebalų ir odos audinio gumbelius (todėl oda lygėja, celiulitas darosi mažiau matomas), skatina limfos apytaką. Pasak statistikos, pagerėjimas pastebimas jau po trijų procedūrų – celiulito sumažėja net 67-iais proc.

Lūkesčiai turėtų būti realistiniai – džiuginantis rezultatas priklauso nuo komplesiškų veiksmų. T.y. subalansuotos mitybos, geriamo vandens kiekio, sporto ir miego režimo laikymosi.

Mūsų šūkis #FightForNaturalBeauty, tad LPG masažas gali būti vienas iš pirmųjų žingsnių norint sumažinti celiulito pėdsakus!

Straipsnio šaltinis: https://www.harpersbazaar.com/uk/beauty/mind-body/a22685797/how-to-get-rid-of-cellulite/