Klinikos paslaugos

Kriostimuliacija (krioterapija / šalčio terapija)

AKIVAIZDŪS POKYČIAI JAU PO PIRMOS PROCEDŪROS!

„Cryo21“ yra FDA*/CE** patvirtinta, patikima ir efektyvi technologija be šalutinių poveikių, naudojama jau 47 valstybėse. Įrenginio „Cryo21“ pagrindinė taikymo sritis – liekninamosios kūno puoselėjimo procedūros, pagrįstos krilipolizės metodu

Kriolipolizė – tai naujas, saugus, neinvazinis ir neskausmingas metodas, pagrįstas šalčio taikymo terapija tam tikram kūno plotui. Šį metodą sukūrė Harvardo universiteto (JAV) medicinos fakulteto mokslininkai kartu su Masačusetso ligonine. Kriostimuliacija (krioterapija/šalčio terapija)

Riebalinės ląstelės yra žymiai jautresnės šalčiui nei kitos kūno ląstelės. Procedūros eigoje riebalinė membrana yra suskaidoma, ląstelė pradeda tuštėti ir po 15-20 dienų tuščia ląstelė kristalizuojasi bei visam laikui pasišalina iš organizmo.

Ši terapija atliekama specialaus įrenginio „Cryo21“ pagalba. Procedūra yra neskausminga ir veiksminga, o akivaizdūs rezultatai matomi jau po pirmosios 30-ies minučių procedūros: liemens apimtis sumažėja 2-3 %. Procedūrą galima atlikti skirtingoms kūno dalims: pilvui ir šonams, šlaunims, sėdmenims, rankoms, nugarai ir t.t.

Kodėl pirmenybę teikti reikėtų „Cryo21“(kriolipolizė, kriostimuliacija, krioterapija) technologijai?

Plati taikymo sritis

„Cryo21“ unikalumas, lyginant su kitais krilipolizės būdu veikiančiais prietaisais, yra tas, kad šis prietaisas papildomai dar atlieka stangrinamąsias, celiulito gydymo ir kt. terapijas. Prietaisas turi skirtingus antgalius, kuriais terapiją atlikti galima ir ant mažesnių kūno plotų.

Su „Cryo21“ prietaisu galima atlikti šias procedūras:

Liekninamosios kūno procedūros arba riebalinių ląstelių skilimas

Efektyvus ir saugus metodas riebalų ląstelėms, pasitelkiant jautrumą šalčiui. Rezultatai matosi jau po pirmosios procedūros.

Celiulito gydymas

Specialios programos metu poodiniame riebaliniame sluoksnyje atliekamas šiluminis šokas, akimirksniu aktyvuojantis kraujotakos ir limfotakos sistemas. Sumažinamas uždegiminis procesas ląstelėje, sukeliantis celiulitą riebaliniame audinyje bei pašalinami likučiai.

Stangrinamosios programos

Šiluminis smūgis, sukeliamas odoje (dermyje), skatina kolageno, elastino pluošto ir hialurono rūgšties sintezes bei aktyvuoja deguonies tiekimą. Po procedūrų oda tampa elastingesnė ir drėgnesnė. Terapija taip pat veiksminga jei turite aknę, kuperozę ar kitas odos problemas.

Dovanų kuponai

Norint įsigyti dovanų kuponą kviečiame susisiekti

Krioterapijos/šalčio terapijos kainos

150€100€

Cryo21 procedūra pasirinktai kūno zonai

360€

Cryo21 3 procedūrų kursas

55€

Cryo21 procedūra veidui

132€

Cryo21 3 procedūrų kursas veidui

Registruotis internetu

Registruotis

Registruotis telefonu

     +37067575728

Taip pat svarbu žinoti, kad „CRYO21“ gali būti naudojamas ne tik estetinėje medicinoje, taip pat jis yra naudingas masažo specialistams, chiropraktikams, fizioterapeutams, siekiant sumažinti diskomforto pojūtį, tinimą, skausmą, užblokuoti nemalonų sąnarių ar raumenų nervinį pojūtį.

KRIOTERAPIJA/ŠALČIO TERAPIJA – VEIDO PROCEDŪROS
  • Raukšlių mažinimas

  • Odos atjauninimas

  • Stangrinimas

  • Lyginimas

  • Liftingas

  • Maišeliai po akimis

  • Kuperozė

  • Pagurklis

Mūsų klinika

Plačiau apie krioterapija

Kriostimuliaciją (krioterapiją / šalčio terapiją) atliekame specialaus įrenginio „Cryo21“ pagalba. Krioterapija yra naujas, saugus, neinvazinis ir neskausmingas metodas, pagrįstas šalčio taikymo terapija tam tikram kūno plotui. Kadangi riebalinės ląstelės yra žymiai jautresnės šalčiui nei kitos kūno ląstelės, procedūros eigoje riebalinė membrana yra suskaidoma, ląstelė pradeda tuštėti ir po 15-20 dienų tokia ląstelė kristalizuojasi bei visam laikui pasišalina iš organizmo. Dėl to procedūra yra neskausminga ir veiksminga, o akivaizdūs rezultatai matomi jau po pirmosios 30-ies minučių procedūros. Ją galima atlikti skirtingoms kūno dalims: pilvui ir šonams, šlaunims, sėdmenims, rankoms, nugarai ir t.t. Be to, ji pasitelkiama ne tik kūno, bet ir veido procedūroms.

Svarbu žinoti, kad šį metodą sukūrė Harvardo universiteto (JAV) medicinos fakulteto mokslininkai kartu su Masačusetso ligonine. Krioterapija atliekama specialaus įrenginio „Cryo21“ pagalba. Tai yra patvirtinta, patikima ir efektyvi technologija be šalutinių poveikių, kuri naudojama  jau 47 valstybėse.

Pirmenybę reikėtų teikti „Cryo21“ technologijai dėl to, kad ji gali būti itin plačiai taikoma: efektyvus ir saugus metodas riebalų ląstelėms skaidyti, pasitelkiant jautrumą šalčiui, o rezultatai matosi jau po pirmosios procedūros; gydomas celiulitas bei stangrinamas kūnas.

Taip pat „Cryo21“ šalčio terapiją galima naudoti po raumenų, sąnarių traumų bei po didelio fizinio krūvio. Ši procedūra gali padėti sumažinti diskomforto pojūtį, tinimą, skausmą, sušvelninti nemalonų sąnarių ar raumenų nervinį pojūtį.