Klinikos paslaugos

LPG® masažas

veidui

Naujausiu Cellu M6® Alliance aparatu

Jauninamosios veido procedūros, natūraliu būdu padidinančios kolageno, elastino ir hiularono rūgšties gamybą Jūsų veido odoje.

Moksliniais tyrimais patvirtintas poveikis: du kartus švaresnė oda, 87% mažiau raukšlių ir 80% daugiau natūralios endogeninio hialurono rūgšties veido odoje.

LPG® endermologiniai lipomasažai yra vienintelė tyrimais patvirtinta technologija, kuri be jokio šalutinio poveikio ar skausmo, natūraliai aktyvina odoje esantį hialuroną ir taip jauniną odą. Procedūra prasideda nuo kliento kontraindikacijų išsiaiškinimo – turime žinoti ar Jūsų sveikatos būklė leidžia atlikti LPG® procedūras. Lipomasažų atlikti negalime, jei anksčiau buvo atliktos Botokso procedūros, jei turite lūpų puslelinę, randų ir kt. Plačiau apie tai skaitykite D.U.K. skiltyje. Sekantis žingsnis gydymo procese – kliento veido odos tipo ir būsenos nustatymas bei norimų rezultatų analizė. Sukuriame individualią gydymo programą bei rekomenduojame veido tipui tinkamiausią LPG® kosmetiką. Procedūrų metu naudojama kosmetika sukuria 1,5 karto didesnį efektą, lyginant su procedūromis be profesionalios kosmetikos. Pirmieji rezultatai matomi jau po pirmojo gydymo seanso – nykstančios raukšlės ir šviesesnė veido oda. 

34€

1 procedūra

Vienos procedūros kaina, perkant 12 procedūrų abonementą. Procedūros veidui atliekamos su profesionalia LPG® Endermologie kosmetika

35€

1 procedūra

Vienos procedūros kaina, perkant 9 procedūrų abonementą. Procedūros veidui atliekamos su profesionalia LPG® Endermologie kosmetika

36€

1 procedūra

Vienos procedūros kaina, perkant 6 procedūrų abonementą. Procedūros veidui atliekamos su profesionalia LPG® Endermologie kosmetika

38€

50 min. (procedūros trukmė 30 min.)

Procedūra veidui su profesionalia LPG® Endermologie kosmetika 

Registruotis internetu

Registruotis

Registruotis telefonu

     +37067575728

D.U.K.

Bendrinės: 

 • Piktybiniai navikai
 • Infekcija, odos išbėrimas
 • Kraujo ligos
 • Trombozė 
 • Širdies ligos 
 • Inkstų nepakankamumas
 • Hepatitas 
 • Diabetas
 • Nėštumas

Veido procedūros:

 • Herpis
 • Pūslelinė
 • Infekciniai ir uždegiminiai spuogai
 • Odos pažeidimai, randai, atviros žaizdos 
 • Implantai, botoksas, užpildų injekcijos 
 • Lipoma

Ištempia nukarusią odą skruostikaulių, žandų, skruostų odą. Mažina riebalinį sluoksnį, taip naikinamas pagurklis, stangrinama veido oda. Taip pat naikinami tamsūs plėmai, grąžinamas odos skaistumas. 

Tikrai taip! Naudojant profesionalią LPG endermologie® kosmetiką, sesijos efektyvumas padidėja net 50%! Tad naudojant kosmetiką per 2 procedūras pasieksite tiek, kiek pasiektumėte per 3 be kosmetikos. 

Naudojame originalią, Prancūzijoje pagamintą bei moksliniais tyrimais patikrintą LPG® kosmetiką. Turime skirtingas linijas kovoti su skirtingomis veido odos problemomis.

Ne, visiškai nieko nereikia, klinika aprūpina visomis reikalingomis priemonėmis procedūrai. Rekomenduojame devėti patogius drabužius.

Mūsų klinika

Cellu M6 Alliance® – naujausia chirurginio gydymo nereikalaujanti veido pakėlimo ir liekninimo technologija, kurią pristato LPG® Systems France. Ši technologija, jau pamėgta daugybės moterų visame pasaulyje, yra sukurta tiems, kurie nori mažinti arba užkirsti kelią senėjimo ženklams saugiausiu ir efektyviausiu būdu. Endermolift masažai – tai automatizuota treniruotė Jūsų veido odai. Cellu M6 Alliance® aparatas siunčia mikro-signalus odos ląstelėms, taip stimuliuodamas natūralią kolageno ir elastino gamybą. Ši jauninamoji odos procedūra veikia net ir giliausias odos sluoksnio ląsteles ir gali pašalinti senėjimo ženklus iš Jūsų odos nenaudojant elektros srovės, injekcijų ar chemikalų. LPG® technologijos veiksmingumas yra patvirtintas 85 mokslinių tyrimų: profesionalūs dermatologai iš skirtingų šalių pripažino šį revoliucinį jungiamojo audinio gydymą –  po rekomenduojamo sesijų skaičiaus galite tikėtis ilgalaikių rezultatų. LPG® Endermolift procedūras, skirtas veidui, rekomenduojame ir kaip prevencinę priemonę: jos padeda išvengti ir sulėtinti senėjimo procesą ypač jautriose bei pažeidžiamose veido, kaklo ir dekoltė srityse. Išskirtinė odos treniruotė stimuliuoja audinius ląstelių lygmenyje, natūraliai stprindama odos tvirtumą ir naikindama raukšlių užuomazgas. Papildomos LPG® funkcijos – veido tobulinimo procedūros. Šis veiksmingas aparatas gali padėti padailinti veido linijas bei bruožus, užtikrinant ilgalaikį jaunatviškos odos efektą be kenksmingų injekcijų. Rezultatus pamatysite jau po pirmosios procedūros – oda atrodys sveika ir švytinti, jausite natūralų kėlimo efektą. Su kiekviena sesija jausite ir matysite vis daugiau pasikeitimų veido odoje – pamažu išnyks raukšlės, mažės patamsėję paakiai, dvigubas pagurklis, oda taps tvirtesnė ir skaistesnė.