Sporto horoskopas: metas permainoms

Kaip sekasi laikytis susigalvotų rezoliucijų? Tikimės, kad dar jų nepamiršote! Šis žaismingas sporto horoskopas gali paskatinti minutei stabtelėti ir pažiūrėti, į ką atkreipti dėmesį šiais metais siūlo žvaigždės, jei norite tapti energingesniais.

Avinas

Astrologai teigia, kad Avinams geriausiai tinka aktyvios treniruotės, kur jie būtų apsupti žmonių. Tam puikiai pasitarnauja pasivažinėjimai dviračiu, dviračių lenktynės arba stacionarių dviračių treniruotės sporto klubuose. Ugningajam Zodiako ženklui tai bus puikus sprendimas atitrūkti nuo dienos darbų ir kartu nepamiršti savo prigimties.

Jautis

Šis ženklas išsiskiria savo ištvermingumu ir kūrybiškumu. Jaučiui tinkama ne viena veikla, kuri gali atskleisti šiuos bruožus. Tai – šokiai, gimnastika, sinchroninis plaukimas. Ištverminga prigimtis itin atsiskleis bėgant maratonus, irkluojant ir slidinėjant. Jei visgi nei vienas iš šių variantų nežavi, visuomet galima pasitelkti ir tiesiog darbavimąsi sode – tai ir sportas, ir nauda!

Dvyniai

Dvyniams labai svarbu kompanija, tad geriausia rinktis sporto rūšį, kur galėtų sportuoti kartu su draugu. Yra įrodyta, kad tai didina motyvaciją, nes žmogus jaučia atsakomybę nepraleisti sutarto sporto užsiėmimo – juk atsiranda atsakomybė ir prieš draugą. Tad vienas iš geriausiai tinkančių sporto rūšių Dvyniams yra tenisas, nes čia jie gali atskleisti savo greitą reakciją.

Vėžys

Vėžio ženklo žmonės gyvena jausmų pasaulyje. Juos valdo nuotaika ir noras nuolat padėti. Dėl to nieko keista, jog jautrieji Vėžiai vis svajoja apie laiką sau, bet išdalija jį kitiems. Gal šie metai pagaliau gali tapti jūsų metais? Jogos užsiėmimai, meditacijos galėtų tapti idealiais užsiėmimais, kurie padėtų atgauti iššvaistytas dvasines bei fizines jėgas. Taip pat verta išbandyti detoksikuojančias arbatas iš organiškų medžiagų: žaliosios arbatos, pelkinės vingiorykštės, dilgėlių, uosio žiedų, šeivamedžio, guaranos ir citrinos. Tokios arbatos skatina medžiagų apykaitą, riebalų deginimą, skysčių ir toksinų šalinimą.

Liūtas

Ko reikia Liūtams? Komplimentų! Tai labai svarbu žinoti, jei norite paskatinti ar sportuojate kartu su Liūtais. O motyvuoti šį Zodiako ženklą gali inovatyvūs užsiėmimai, naujas sporto klubas. Sporto šaka turi būti aktyvi ir konkurencinga, pavyzdžiui, kikboksas. Kartu tai padės išlieti susikaupusią ekspresyviojo ženklo energiją.

Mergelė

Mergelei labai svarbios detalės, tai smulkmeniškas Zodiako ženklas. Jei eiti į salę – tik su instruktoriumi, kuris pataisys, pakoreguos ir atidžiai išanalizuos kiekvieną atliekamą pratimą. O žingsnių, kalorijų skaičiavimas gali tapti būtina dienotvarkės dalimi. Viena iš geriausiai tinkančių sporto treniruočių – tai pilatesas. Tolygūs, lėti judesiai padeda pajusti kiekvieną kūno raumenį.

Svarstyklės

Svarstyklėms itin sunku apsispręsti, tad kol priims sprendimą, ką išbandyti, gali baigtis ir sporto abonementas. Šiam Zodiako ženklui itin reikalingas palaikymas iš šalies. Tad geriausia sportuoti ne su vienu draugu, o su visa kompanija. Krepšinis, futbolas, tinklinis, golfas – tai idealiai tinkančios veiklos Svarstyklėms.

Skorpionas

Skorpionams itin patinka iššūkiai. Taip pat prieš sportuojant jiems reikia išsikelti tikslą ir iššūkį.Tai – vienas intensyviausių ir ambicingiausių Zodiako ženklų, tad tai jiems tiesiog būtina. Tikriausiai jau nuspėjate, koks sportas jiems padėtų pasiekti geriausių rezultatų. Taip, tai – boksas! Bet idealiai tinka ir sporto salė, kurioje Skorpionas gali pasilyginti su kitais.

Šaulys

Šauliams nuolat reikia naujų potyrių, tad idealiai tiktų ekstremalus sportas, išvykos į sporto stovyklas, maratonus. O dar vienas šio ženklo privalumas yra tai, kad dažniausiai jie pasižymi puikiais organizaciniais sugebėjimais, tad jei neras norimos veiklos, ją suburs patys.

Ožiaragis

Ožiaragis – tai Zodiako ženklas, kuris mielai renkasi iššūkius. Tai padeda jam kovoti su vidiniu kritiku ir auginti savo asmenybę. Šiam ženklui labai tinka individualios treniruotės. Taip pat turėtų įtraukti lengvoji atletika, krepšinis, maratonų bėgimas. Vertėtų išbandyti ir slidinėjimą, čiuožimą ar automobilių sportą – šiam ženklui patinka nuolat tobulėti ir pamažu, bet užtikrintai judėti į priekį.

Vandenis

Šiam ženklui patinka naujovės, bet visgi jis yra gan tingus. Dėl to vienas iš sprendimų gali būti vaikščiojimas po naujas vietas ir derinimas su specialiomis procedūromis. Karolina Stankutė, estetikos klinikos SKINOLOGY įkūrėja teigia, kad tai gali būti LPG procedūros, kurių metu natūraliu būdu šalinami nereikalingi kūno riebalai, lyginamas celiulitas, aktyvinamas endogeninis kolagenas, elastinas, hialurono rūgštis.

Žuvys

Žuvys retai kada susidomi sportu. Geriausiai šis Zodiakas jaučiasi savo stichijoje – vandenyje. Jaučiant poreikį sportui vertėtų užsirašyti į šalia esantį baseiną ir net nepajausite, kaip tapsite maloniai priklausomi nuo šio sporto.